Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

KKK

Kas tellimust on võimalik tühistada?

Tellimust on võimalik tühistada vaid enne selle välja saatmist. Juhul, kui oleme Teie tellimuse komplekteerinud ja välja saatnud, siis ei ole võimalik seda enam tühistada.

Juhul, kui tühistan tellimuse, siis kas saan raha tagasi?

Juhul, kui tühistate tellimuse enne selle komplekteerimist ja välja saatmist, siis tagastame Teile ostusumma 5-8 tööpäeva jooksul.

Millist saatmisviisi on võimalik kasutada?

Eesti-siseselt on saatmisviisiks võimalik valida DPD kullerteenus, Smartposti või DPD pakiautomaadid.

Millal jõuab tellimus minuni?

Toote tarneajad varieeruvad. Täpse tarneaja leiate e-poes tootekaardilt. Juhime tähelepanu, et iga toote juurde märgitud tarneaeg on tööpäevade arvestusega. Juhul, kui tellimus on viibinud või soovite teada selle täpset asukohta, palume võtta ühendust aadressil klienditeenindus@exciter.ee.

Kas on võimalik tellimust tagastada?

Exciter.ee e-poest tellitud tellimust on võimalik tagastada 14 päeva jooksul, alates kauba kättesaamise hetkest. Toote peab tagasi saatma selle originaalpakendis ning kasutamata ja rikkumata kujul. Selleks, et kindlustada võimalus toode tagastada, palume pakendi avamisel olla ettevaatlik, et mitte selle sisu kahjustada. Toodetel olevaid silte ei tohi eemaldada ega pakendit ära visata enne, kui olete otsustanud toote(d) endale jätta.

Kuidas saab tellimust tagastada?

Tellimuse tagastamiseks kirjutage palun aadressil klienditeenindus@exciter.ee. Seejärel saadame Teile täpsed juhised tellimuse tagastamiseks.

Kas toote tagasisaatmine on tasuta?

Juhul, kui soovite toote tagasi saata, siis palume sellest meile teada anda aadressil klienditeenindus@exciter.ee. Seejärel saadame Teile täpsed juhised tellimuse tagastamiseks. Tellimuse tagasisaatmise kulude eest vastutab tellija.

Millal saab raha tagasi tagastatud toote eest?

Niipea, kui tagasi saadetud tellimus on jõudnud meieni originaalpakendis kahjustamata kujul, siis tagastame Teile ostusumma. Tagasimakse jõuab Teie pangakontole 5-8 tööpäeva jooksul.

error: Content is protected !!
lisatud ostukorvi